Safari House. Hubane palkmaja otse Safarikeskuse kõrval.

Värskelt renoveeritud Safari House on hästi nähtav otse Valga maanteelt vahetult enne Väike-Munamäge. Suusamäe ja Anso järve vaadete vahele jääb Paap Kõlari Safarikeskus ja selle tegevusplats.

Maja teisel korrusel on 3 magamistuba ja täismõõduline rõdu, kust avaneb parim vaade kõigele toimuvale.

Lisaks saunale on 1 korrusel sobivalt varustatud köök, integreeritud avara elutoaga koos kamina ja suure teleriga. Saunaosas on WC, põrandaküttega dushi- ja leiliruum. Majas on Wifi ja grillimisvõimalus. Lahtikäiva diivani ja lisakohtade abiga on võimalik majutada kuni 10 inimest.

Autod saab parkida soovi korral otse terrassi ja ukse ette kuid treppi saab sõita vajadusel otse suuskade või mootorsaaniga. Teenindav personal on teie käsutuses 24/7 ja valdab eesti, inglise, soome ja vene keelt.

Külalistele pakutakse soovi korral hommikusööki.

Safari House paikneb ühes parimas võimalikus asukohas Otepääl ning on aktiivsete klientide poolt hinnatud parima hinna ja kvaliteedi suhtega majutusasutuseks Otepääl!

Sõbralikus seltskonnas, kus ööbijate arv ei ületa 10 in., on Safari House Safarikeskuse klientide kindel eelistus! Suurematele gruppidele leiame täiendavaid võimalusi lähipiirkonnas.

Broneeri aegsasti: https://safarihouse.weebly.com/ või Facebookis

Info ja broneerimine:
Mirell Jakobson
Tel: +372 58 531 779
E-mail: mirell.jakobson@gmail.com
Torrox OÜ