DSCN0033wLumetakso on kaasaegne kinnine haagisregi mida veab jõuline Yamaha mootorsaan ja mis mahutab korraga kuni neli täiskasvanut ja kaks last. Vajaduse korral võib kaks inimest ka vedavale mootorsaanile mahutada, seega mahub ühele rakendile kokku kuni 8 inimest. Kui huvilisi väga palju on, mahutame ka 11 inimest. Tõsi, mõned balansserivad siis haagise tagumistel suuskadel.

Omadused:
Sõltumatu vedrustus, küte, pehmed istmed, avarad aknad, stereo, salongi valgustus, juhtpaneel, tagumine pakiraam, suusaraam katusel, ööbimisvalmidus, uppumiskindlus.

Paap Kõlari ja tema soome partnerite koostöös valminud unikaalsed prototüübid on ainsad omataolised Eestis ja igal talvel otepäälaste teenistuses.

Lumetakso viib sind koos sõpradega kuhu soovid, on see siis lõbureis, ärireis, seltskonnasafari, piknikureis, peresafari või firmaüritus. Jänes, rebane, kits ja põder on sagedased uudistajad. Hunt, karu ja ilves pole ka kaugel.

Sõita on soe ja mugav, suured aknad võimaldavad hea väljavaate. Kaasa mahub nii vahetusriideid kui sööki ja jooki, vajadusel ka tekk ja padi, katusele suuski ja lumelaudu. Salongis on olemine piisavalt mugav nii, et mõnigi vajub sõidu ajal unne. Sooja annab reguleeritav küttepriimus, mis toimib puupiiritusel pikalt ja kindlalt. Sellel võib vajaduse korral kerge vaevaga sooja sööki valmistada.

Kihutame otse üle järvede ja põldude, läbi metsade ja soode. Ronime mäkke ja tuiskame alla.

Tavamarsruudid kulgevad järgmiste punktide vahel: Karupesa – Väike Munamäe – Bernhard – Setanta – Pühajärve Puhkekodu – Annimatsi – Madsa – Arula – Kuutsemäe – Kääriku – Sihva – Marjamägi – Vidrike – Põrguoru – Alaküla jne.

Lõbusõidud lähimarsruutidel.

15 – 30 minutine ring V.-Munamäe ümbruses huvitaval maastikul. Sobib eriti hästi igas vanuses lastele ja peredele, aga ka kõigile teistele huvilistele ja neile kes oma seisundi tõttu ise kelgurooli ei pääse.

Safarid ja piknikud.

Suurema seltskonnaga mootorsaanisafarile minnes on kasulik haagisreed sappa võtta. Siis pääsevad kaasa ka need kes muidu maha jääksid: väikesed lapsed koos emmedega, eakamad inimesed, napsitanud sõbrad jne. – kõik mahuvad. Isegi sööki-jooki võib kaasa võtta. Fotoaparaadid ja kaamerad kindlasti.

Tee peale jääb palju toredaid peatuspaiku ja turismitalusid kus jalga puhata ja keha kinnitada. Piknikule pääseb paikadesse, kuhu inimene iial ei satu, kasvõi keset suurt külmunud sood.

Lumetakso ettetellimisel.

Marsruudid Otepää ümbruses. Näiteks lumelaudurite ja suusatajate vedu V.-Munamäe ja hotellide vahet või piduliste vedu hotellide ja ööklubide vahet. Peale praktilise väärtuse saab ka üllatava elamuse.

Veoteenused lahtise reega, päästeteenused.

Lahtise reega saab vedada praktiliselt kõike võimalikku. Soovitavalt mitte üle 500kg. Firmaüritustel saab korraldada põneva meeskondliku vigursõidu võistluse.

Päästeoperatsioonideks rasketes talitingimustes on kinnine ja soe haagis asendamatu, eriti siis kui on vaja abivajajat lamavas asendis transportida.
Järeleveetava spetsiaalhaagise abiga aga valmivad suurepärased murdmaasuusa rajad.

Kõik eelnev ettetellimisel!

NB! Öösel ei teenindata.