Mootorkelgusõit lasteleFotol: Arctic Cat 2016 lastesaan (paremal)

Lõbusõit spetsiaalsel lasterajal.

Hind 2€ / minut (+KM)

Laste mootorkelgurada asub Kõlari Safarikeskuse õppeplatsil. Sõidukitena kasutame 2016. aasta Arctic Cat ZR 120 mootorkelkusid, mis on turvalised ja lihtsasti juhitavad. Sobiv vanus ca 3 kuni 8 aastat ja kaalupiirang ca 35kg. Vajalik varustus: talvine riietus, kindad, soojad jalanõud.

Hind sisaldab: sõidukoolitus, mootorkelk, kütus, kiiver, instruktori abi.

 

 

IntroFotol Palle Kõlar

Lõbusõit harjutusplatsil, miinimumkestvus 1h.

Hinnad alates 25€/in. (4 osaleja puhul) – lisandub käibemaks

Intro programm on mõeldud inimestele, kes ei ole varem mootorsaaniga sõitnud, kuid tahaks proovida. Intro toimub suurel harjutusplatsil, kus on maha märgitud palju pöördeid ja paar sirgemat lõiku.

Hind sisaldab: sõidukoolitus, mootorkelk, kütus, õli, kiivrid ja instruktorite abi.

 

Fotol Palle KõlarFun Tuur

Lõbusõiduring vahelduval maastikul, miinimumkestvus 1h.

Hind sõltub mudelite valikust, sõidu kestvusest ja grupi suurusest

Rada on 3-6 km pikkune looduslik ring põneval ja vahelduval maastikul, kus võib iseseisvalt sõita peale esmaste oskuste omandamist harjutusplatsil.

Fun Tuur on mõeldud vaid gruppidele alates 6 inimest pärast Intro läbimist. Hind sisaldab: sõidukoolitus, mootorkelgud, kütused, õlid, kiivrid ja instruktorite abi.

 


Peresafari lumises metsasSafari

Matkasõit põneval maastikul, miinimumkestvus 1h.

Hind alates 90€/tund/in +km

Kahekohalised kelgud kahekesi sõites hind x 1,5

(sõltuvalt mudelite valikust, sõidu kestvusest ja grupi suurusest)

Hind sisaldab: sõidukoolitus, mootorkelk, kütus, õli, kiivrid, Safaripargi rajad, treeningplats ja instruktorite abi. Hinnad kehtivad safaritel kestvusega alates 1h ning alates 3-st mootorkelgust. Soovitatav safari kestvus on 1,5-3h.

Safarijuhi lisatasu 100€/h +km.

Lisavõimalused: lisainstruktorid, digivideo salvestus, piknik lõkke ääres ja kuumad joogid.

Selleks, et pakkuda adrenaliinirohkeid, kuid samas turvalisi üritusi ning et meil veedetud aeg mööduks efektiivsemalt, toimuvad safarid alati instruktori juhtimisel.

Sõidud toimuvad spetsiaalsetel eravaldustesse rajatud radade võrgustikul, mida oleme pidevalt hooldanud ja arendanud juba ligi 20 aastat. Radade valik ja raskusaste on kohandatavad vastavalt sõitjate soovidele ja võimekusele ning vajadusel kasutame mitut safarijuhti. Pakume nii lihtsaid ja rahulikke lõike koos suurepäraste loodusvaadetega kui nõudlikke, kitsaid ja kiireid radu, lagedaid ja metsaradu, järske tõuse ja laskumisi ning peadpööritavaid sportlikke väljakutseid. Soovi korral on võimalik teha piknikupeatus metsas lõkke ääres või lausa Kuusekonverents koos kuumade jookide ja lõkkel valmistatud söökidega.

 


LumetaksoLumetakso

Lõbusõiduring metsaradadel

Hind alates 50€ / 15min +km

Lumetakso on kaasaegne haagisregi mida veab spetsiaalne Yamaha mootorsaan ja mis mahutab korraga kuni neli täiskasvanut ja kaks last.

Omadused: avarad aknad, stereo, küte, pehmed istmed, salongi valgustus, vedrustus, tagumine pakiraam, suusaraam katusel, ööbimisvalmidus, uppumiskindlus.

Pakume lõbusõite lähimarsruutidel kestvusega alates 15 minutit ning kasutame lumetaksosid ka safaritel vastavalt vajadusele.

Lumetaksod sobivad hästi igas vanuses lastele ja peredele, aga ka kõigile teistele huvilistele ja muidugi neile, kes oma seisundi tõttu ise kelgurooli ei pääse.

 

Tehnika

Kasutame valdavalt Yamaha tehnikat laias valikus. Saanipargi suurus on ca 20 mootorkelku, millede hulgast võib leida rahulikumaid ja soodsamaid saane algajatele, aga ka mitmeid Yamaha tippmudeleid (120-150 hobujõudu) ning võistluskelke, mis sobivad ka kõige nõudlikumale sõitjale. Mitmete kelkude kiirendus on ~3-sek 0-100km/h ja tippkiirus üle 200 km/h.

Suurem osa saanidest on 4-taktilised ning oma suure võimsuse juures vaiksed ja keskkonnasõbralikud.

 

Valik osadest meie mootorkelkudest:

vector kollane vector rc phazer viking xrs rs 4 T venturenytro